Team

building

Boring teambuilding events that people attend just “for the sake of it” don’t stand a chance at Zero Latency! Don’t believe it? See for yourself. Facing a zombie apocalypse, your colleagues will instantly become partners for life and death!
Play Video

Why

with us

COOL ENTERTAINMENT PROGRAM

After you and your colleagues shoot up a horde of zombies, you can relax in a private event room where, in addition to refreshments and draft beer, other accompanying activities will await you.

TRY SOMETHING NEW BEYOND YOUR IMAGINATION

We can’t guarantee that everyone will survive the virtual world without a scratch, but we can guarantee that your colleagues have not yet experienced this novelty on the Czech market. Let their blood flow!

REPRESENTATIVE SPACES FOR YOUR EVENT

According to your needs, you can rent the entire space, just a part of it or even the rooftop bar with a view of the center of Prague. Whether it’s an event for 30 people or 150, you’ll find your own here.

Nabídka

programů

Program standart

Chcete si s kolegy prostě “jen” zahrát v naší VR aréně? Využijte náš online formulář a rezervujte si termín třeba hned.

Program Private

Nechcete se o svůj herní slot dělit? Stačí v rezervačním formuláři vybrat variantu “Soukromá hra”. Pozor! Součástí není pronájem event roomu.

Program VIP

Kromě soukromé hry pro vaši uzavřenou společnost připravíme i privátní event room, kde si užijte doprovodné teambuildingové aktivity, plný bar i vypiplaný raut.

Doprovodné

aktivity

Seminář

Bez práce nejsou koláče. Využijte náš prostor i ke školení. Připravíme projekci na plátno, ozvučení a prezentační pomůcky. 

Raut

Během hry vám zaručeně vyhládne! Proto jsme pro vás připravili hned několik rautových balíčků. Je jen na vás, který vyberete. Chybět nebude ani bar s míchačkami a točenou Plzní.

ZAHRNUJE VIP BALÍČEK

arkádový automat

Free roam VR je zábava budoucnosti, kdo ale říká, že té osmdesátkové už odzvonilo? Přesvědčte se sami a vraťte se do zlaté éry arkádovek. Schválně jestli někdo z vás pokoří náš PAC-MAN rekord!

ZAHRNUJE VIP BALÍČEK

Společenské hry

Bojíte se, že vám řádění ve VR nebude stačit? Nebojte, v event roomu na vás bude čekat hromada stylových her… XXL Jenga, Balance board nebo třeba Ring Toss zabaví celou firmu!

ZAHRNUJE VIP BALÍČEK

Karaoke

Rádi byste obohatili kolegy svým pěveckým nadáním? Připravíme vám vše co dobrý karaoke slavík potřebuje.

Fotokoutek

,,Mařena to zase včera přehnala, ještě že se u toho vyfotila.” Pokud vám nestačí náš foto zombík, zařídíme profesionální foto koutek s vaším logem a pozadím (fotopozadím).

DJ / Kapela

Co by to bylo za teambuilding bez parádního playlistu! A pokud vám nebude stačit váš home made, zajistíme vám DJ nebo rovnou živý band.

venkovní únikovka

Projděte centrem v našem blízkém okolí a vyluštěte interaktivní šifrovačky. 

Plavba lodí

Zpestřete svůj program plavbou parníkem Najade po pražské Vltavě. Nalodění jen pár minut chůze od nás. 

Portfolio

Prostoru

lounge

Pobavte se s kolegy, pozorujte na LCD monitorech přímý přenos z aktuální VR hry a užívejte chvíli klidu před blížící se virtuální apokalypsou.

game space

150m² volného prostoru bez překážek vám spolu s dokonalou VR iluzí zaručí dokonalý herní zážitek.

event room

Exkluzivní prostor s výhledem na game space, LCD obrazovky s přímým přenosem z aktuální VR hry, doprovodné hry, kuchyňka, pohovky a stylové sezení pro 25 osob. V ceně VIP balíčku.

rooftop bar

Prostor v posledním patře s výhledem na centrum Prahy dodá vašemu teambuildingu okázalý šmrnc. Od 12.000 Kč

Poptávkový

Formulář

Náš
Specialista
Karolína Tučková
Eventy