Free-roam

VR

První virtuální realita v Česku až pro 8 hráčů vám umožní absolutní volnost pohybu v aréně o více než 150 m². Minimální opoždění vám přinese autentický požitek ze hry, který vás zaručeně vtáhne do jiného světa!

Přehrát video

Proč právě free-roam

virtual reality?

Free-roam VR vybavení

Nečekejte žádné omezující kabely a těžký batoh na zádech. Pouze brýle, zbraň a mikrofon. Připravte se na pohlcující grafiku, prostorový zvuk, lehké ovládání a týmovou komunikaci. Zkušenosti nepotřebujete, stačí vám chuť do hry!

Absolutní svoboda pohybu

Aréna o více než 150 m² neomezeného herního prostoru vám umožní objevovat virtuální svět volně a bez omezení.

Reálný zážitek

Ponořte se do virtuálního světa naplno. Každý váš krok, každé mávnutí rukou či otočení hlavy se projeví i ve virtuálním prostředí, s takřka  nulovým zpožděním. 

Skupinová zábava

V tomto virtuálním světě nemusíte být sami! Vaši přátelé jsou tu s vámi v podobě realistických avatarů, se kterými můžete komunikovat, spolupracovat nebo soutěžit. Zažijte tohle nezapomenutelné dobrodružství společně!

Jak to

Probíhá?

Rezervace

Díky on-line rezervaci si ušetříte čekání na volné místo. Ale nebojte, vás i vaši partu přivítáme i když půjdete zrovna kolem. Tak se zastavte!

Vysvětlení hry

Po registraci se vás ujme privátní Game master, který vám ukáže, jak s vybavením zacházet a jaká jsou bezpečnostní a herní pravidla. Následuje krátké dějové intro, abyste dobře porozuměli příběhu a principu vámi zvolené hry. 

Hra

Tak a teď to nejlepší – samotná hra, která vám zabere 15 až 30 minut (podle zvoleného scénáře). V rámci hry vám bude celou dobu při ruce Game master. Takže se nemusíte bát, že byste se ztratili.

Chill-out

Čerstvé dojmy ze hry můžete s přáteli vstřebávat u chlazeného občerstvení nebo dobrého kafe z našeho baru. Pro soustředěnější debatu si můžete zamluvit i některý z našich salónků. A věřte nám, že bude co probírat, protože na tenhle zážitek budete dlouho vzpomínat.

 

Prozkoumejte všechny

Naše hry

Často kladené

Dotazy

Najednou může hrát maximálně 8 hráčů. Pro větší skupiny si budete muset zarezervovat další herní čas. 

Jedná se o aktivní zážitek, proto doporučujeme pohodlné oblečení a vhodnou obuv (tj. žádné vysoké podpatky). Také doporučujeme nenosit řasenku, protože může rozmazat čočku a ovlivnit váš zážitek. Své osobní věci a cennosti si můžete uschovat zdarma v naší uzamykatelné skřínce. 

Hraní s dioptrickými brýlemi je možné. Kvůli omezenému prostoru mezi očima a VR čočkami Headsetů spíš ale doporučujeme kontaktní čočky.

Nevolnost z pohybu neboli „kinetóza“ (nevolnost způsobená VR hrami) se u nás nevyskytuje. Ta nastává v případě, pokud se pohybujete ve virtuální realitě, ale vaše tělo se současně nepohybuje. Při hraní Free roam VR váš pohyb ve virtuální realitě znamená skutečný fyzický pohyb, tudíž kinetóza nemůže nastat.

Ne. Máme bezpečnostní mechanismy ve hře i Game mastera, který tomu zabrání. Pokud mu budete věnovat pozornost a dodržíte všechny pokyny, zůstanete naprosto v bezpečí.

  • Lidé s výškou menší než 1,30 m.
  • Hráčky od 8. měsíce těhotenství.
  • Lidé se srdečními arytmiemi nebo jinými závažnými srdečními chorobami (je možné hrát se srdeční stimulací).
  • Jedinci trpící epilepsií.
  • Lidé, kteří požili alkohol nebo drogy.
  • Lidé slepí na obě oči.
  • Lidé, kteří jsou slepí jen na jedno oko, hrát mohou.
  • Osoby s omezenou schopností pohybu. V takové situaci nás prosím kontaktujte – rádi vám individuálně poradíme, zda vám můžeme herní zážitek umožnit. Žádáme zájemce, kteří jsou neslyšící, aby nám zaslali samostatnou žádost e-mailem. Rezervaci bohužel nelze provést bez samostatné žádosti.

Ano, naše prostory jsou na to vhodné. Umožňujeme uspořádat oslavy, rozlučky se svobovou, teambuildingy a další firemní akce. Je možné si pronajmout Event prostor až pro 60 osob, případně pouze jeho část. Pokud máte zájem o soukromou akci kontaktujte nás zde.

Ano jsou. V zásadě platí věková omezení, která najdete u každé hry na našem webu. Se souhlasem zákonných zástupců však mohou hru hrát i mladší lidé. (Přítomnost zákonného zástupce nebo zástupce v provozovně je povinná. U hráčů mladších 12 let se hry musí zúčastnit i zákonný zástupce).