Často kladené

Dotazy

Najednou může hrát maximálně 8 hráčů. Pro větší skupiny si budete muset zarezervovat další herní čas. 

Jedná se o aktivní zážitek, proto doporučujeme pohodlné oblečení a vhodnou obuv (tj. žádné vysoké podpatky). Také doporučujeme nenosit řasenku, protože může rozmazat čočku a ovlivnit váš zážitek. Své osobní věci a cennosti si můžete uschovat zdarma v naší uzamykatelné skřínce. 

Hraní s dioptrickými brýlemi je možné. Kvůli omezenému prostoru mezi očima a VR čočkami Headsetů spíš ale doporučujeme kontaktní čočky.

Nevolnost z pohybu neboli „kinetóza“ (nevolnost způsobená VR hrami) se u nás nevyskytuje. Ta nastává v případě, pokud se pohybujete ve virtuální realitě, ale vaše tělo se současně nepohybuje. Při hraní Free roam VR váš pohyb ve virtuální realitě znamená skutečný fyzický pohyb, tudíž kinetóza nemůže nastat.

Ne. Máme bezpečnostní mechanismy ve hře i Game mastera, který tomu zabrání. Pokud mu budete věnovat pozornost a dodržíte všechny pokyny, zůstanete naprosto v bezpečí.

  • Lidé s výškou menší než 1,30 m.
  • Hráčky od 8. měsíce těhotenství.
  • Lidé se srdečními arytmiemi nebo jinými závažnými srdečními chorobami (je možné hrát se srdeční stimulací).
  • Jedinci trpící epilepsií.
  • Lidé, kteří požili alkohol nebo drogy.
  • Lidé slepí na obě oči.
  • Lidé, kteří jsou slepí jen na jedno oko, hrát mohou.
  • Osoby s omezenou schopností pohybu. V takové situaci nás prosím kontaktujte – rádi vám individuálně poradíme, zda vám můžeme herní zážitek umožnit. Žádáme zájemce, kteří jsou neslyšící, aby nám zaslali samostatnou žádost e-mailem. Rezervaci bohužel nelze provést bez samostatné žádosti.

Ano, naše prostory jsou na to vhodné. Umožňujeme uspořádat oslavy, rozlučky se svobovou, teambuildingy a další firemní akce. Je možné si pronajmout Event prostor až pro 60 osob, případně pouze jeho část. Pokud máte zájem o soukromou akci kontaktujte nás zde.

Ano jsou. V zásadě platí věková omezení, která najdete u každé hry na našem webu. Se souhlasem zákonných zástupců však mohou hru hrát i mladší lidé. (Přítomnost zákonného zástupce nebo zástupce v provozovně je povinná. U hráčů mladších 12 let se hry musí zúčastnit i zákonný zástupce).