Soukromá

Oslava

Oslava narozenin pro děti nebo legendární party pro dospělé? Se Zero Latency posunete vaši akci na další level. Užijte si s přáteli skvělou kombinaci exkluzivní adrenalinové aktivity a stylových privátních prostor přímo v centru Prahy.

Čeká vás vzrušující dobrodružství ve virtuálním světě, který nemá v Česku obdoby, a zažijte adrenalin, na který jen tak nezapomenete.

A nebojte, máme místo pro každého! Naše prostory pojmou až 60 osob, takže můžete pozvat všechny své přátele i rodinu.

Přehrát video

Proč

s námi

Privátní prostor

Zamluvte si část nebo rovnou celý luxusní event prostor. Díky velké kapacitě až 60 osob můžete pozvat všechny své přátele, kteří jistě ocení super pohodlí i jedinečnou a dostupnou polohu v centru Prahy.

DOprovodné aktivity

Ať už boj s hordami zombíků přežijete nebo ne, po akčních hrách v naší aréně na vás čeká opravdová realita parádního občerstvení, chlazených drinků a dalších doprovodných aktivit, které si s přáteli užijete ve vašem soukromém prostoru.

ideální pro dětské oslavy

Dopřejte svým dětem něco nového, co ještě nezažily. Nezapomenutelnou oslavu narozenin plnou kamarádů, zážitků a adrenalinu. Nechte je prozkoumat virtuální světy rámci strategických a zážitkových her vyvinutých exkluzivně pro ZeroLatency.

Nabídka

programů

Standardní hra

Chcete si prostě „jen“ zahrát v naší VR aréně? Využijte náš online formulář a rezervujte si termín třeba hned.

Privátní hra

Nechcete se o svůj herní slot dělit? Stačí v rezervačním formuláři vybrat variantu „Soukromá hra“. Pozor! Součástí není pronájem event roomu.

vip balíček

Posuňte celou oslavu na další level! Nechte si pro svou partu připravit privátní event room, kde si užijte doprovodné hry, vypiplaný raut a popřejete oslavenci.

VIP

BALÍČEK

Užijte si oslavu narozenin bez kompromisů. Zvolte si náš VIP balíček, se kterým si vedle soukromé hry užijete následující…

Stylový event room

Uzavřená společnost, výhled na celou herní plochu včetně dvou LCD obrazovek s přímým přenosem z brýlí hráčů, raut s kuchyňkou, pohodlné sezení, doprovodné aktivity a otevřený bar – to všechno posune vaši oslavu na další level!

Raut

Během hry vám zaručeně vyhládne! Proto jsme pro vás vypiplali hned několik rautových balíčků. Je jen na vás, který vyberete. A nebojte, rádi pomůžeme i s dortem a jeho servírováním.

Arkádový automat

Free roam VR je zábava budoucnosti, kdo ale říká, že té osmdesátkové už odzvonilo? Přesvědčte se sami a vraťte se do zlaté éry arkádovek. Schválně jestli někdo z vás pokoří náš PAC-MAN rekord!

Balónková výzdoba

Narozeninová oslava, ať už pro děti nebo dospělé, by měla mít nějakou štábní kulturu! To znamená jediné – stylové balónky prostě nesmějí chybět.

beer pong

Chcete si užít oslavu pro pokročilé? Tak to Beer Pong turnaj prostě nesmí chybět. Sponsored by čerstvě natočená Plzeň!

Společenské hry

Bojíte, že vám řádění ve VR nebude stačit? V event roomu na vás bude čekat hromada dalších stylových her… XXL Jenga, Balance board nebo třeba Ring Toss zabaví celou partu!

Portfolio

Prostoru

Lounge

Pobavte se s přáteli, pozorujte na LCD monitorech přímý přenos z aktuální VR hry a užívejte chvíli klidu před blížící se virtuální apokalypsou.

Game space

150m² volného prostoru bez překážek vám spolu s dokonalou VR iluzí zaručí dokonalý herní zážitek.

Event room

Exkluzivní prostor s výhledem na game space, LCD obrazovky s přímým přenosem z aktuální VR hry, doprovodné hry, kuchyňka, pohovky a stylové sezení až pro 25 hostů. V ceně VIP balíčku.

Rooftop bar

Prostor v posledním patře s výhledem na centrum Prahy dodá vaší akci okázalý šmrnc. Od 12.000 Kč

Poptávkový

Formulář

Náš
Specialista
Karolína Tučková
Eventy