Rozlučka

se Svobodou

Plánujete rozlučku se svobodou v Praze? Přidejte si do programu fascinující dobrodružství napříč vzdálenými světy! Vezmeme vás do hlubokého vesmíru, budete bojovat o holý život i odrážet zástupy krvelačných zombies. Je jedno, kterou hru si vyberete, díky moderní VR technologii budete mít pocit, že tam prostě jste!

Rozlučka v Zero Latency Prague ale není jen o hraní. Díky super prostorám se zvládneme postarat o každé vaše přání. Zajistíme plný bar i super jídlo a další doprovodné aktivity.

Navíc nás najdete přímo v centru Prahy, jen kousek od Masarykova nádraží.

Přehrát video

Proč

s námi

Bude se vám tajit dech!

Jen v Zero Latency zažijete to, co průzkumníci hlubokého vesmíru i hrdinové z daleké budoucnosti. Díky jedinečné VR technologii bez drátů a omezení pro vás tahle zkušenost nebude hra, ale váš život!

speciální balíčky

Nezapomínejte, že tahle virtuální realita je dost skutečná. Takže po hře přijde hlad! Proto vám rádi připravíme perfektní kombo akčních VR her a rautu na míru s neomezeným pivkem.

Skvělá lokalita i prostor

Najdete nás přímo v centru Prahy. To znamená skvělou dostupnost i minimum výmluv na náročné cestování za zábavou. Po hře můžete mít navíc k dispozici soukromý event room. 

Nabídka

programů

standardní hra

Chcete si prostě „jen“ zahrát v naší VR aréně? Využijte náš online formulář a rezervujte si termín třeba hned.

Privátní hra

Nechcete se o svůj herní slot dělit? Stačí v rezervačním formuláři vybrat variantu „Soukromá hra“. Pozor! Součástí není pronájem event roomu.

VIP balíček

Posuňte rozlučku na další level! Nechte si pro svou partu připravit privátní event room, kde si užijte doprovodné hry, vypiplaný raut a popřejete oslavenci.

Doprovodné

aktivity

neomezené nápoje

Pijte, co hrdlo ráčí. Točená Plznička, cidery, prosecco, nealko, prostě vše kromě tvrdého.

Raut

Během hry vám zaručeně vyhládne! Proto jsme pro vás připravili hned několik rautových balíčků. Je jen na vás, který vyberete.

ZAHRNUJE VIP BALÍČEK

beer pong

Co by to byla rozlučka v Praze bez piva. Zahrajte si s partou Beer Pong. O točenou Plzeň nebude nouze.

ZAHRNUJE VIP BALÍČEK

arkádový automat

Free roam VR je zábava budoucnosti, kdo ale říká, že té osmdesátkové už odzvonilo? Přesvědčte se sami a vraťte se do zlaté éry arkádovek. Schválně jestli někdo z vás pokoří náš PAC-MAN rekord!

ZAHRNUJE VIP BALÍČEK

společenské hry

Bojíte, že vám řádění ve VR nebude stačit? V event roomu na vás bude čekat hromada dalších stylových her… XXL Jenga, Balance board nebo třeba Ring Toss zabaví celou partu!

arena paintball-prague

Máme pro vás 10% slevu na aktivity v aréně Paintball-Prague včetně programu, který vám zdarma naplánujeme. Samozřejmostí je přepravy mezi areály.

Portfolio

Prostorů

lounge

Pobavte se s přáteli nad drinkem, pozorujte na LCD monitorech přímý přenos z aktuální VR hry a užívejte chvíli klidu před blížící se virtuální apokalypsou.

game space

150m² volného prostoru bez překážek vám spolu s dokonalou VR iluzí zaručí dokonalý herní zážitek.

event room

Exkluzivní prostor s výhledem na game space, LCD obrazovky s přímým přenosem z aktuální VR hry, doprovodné hry, kuchyňka, pohovky a stylové sezení až pro 25 hostů. V ceně VIP balíčku.

Rooftop bar

Prostor v posledním patře s výhledem na centrum Prahy dodá vaší rozlučce okázalý šmrnc. Od 12.000 Kč

Poptávkový

Formulář

Náš
Specialista
Karolína Tučková
Eventy